SMTC, a.s. - Truck Centrum Hradec Králové

Stanislav Matějovský, předseda představenstva

SMTC, a.s. vlastní areál v Hradci Králové, ve kterém poskytuje především zázemí pro nákladní automobilovou dopravu, autobusovou dopravu a služby pro motoristy.

Naše firma areál dále rozvíjí, cílem je vybudovat moderní TRUCK CENTRUM při vjezdu do Hradce Králové. Za dobu našeho působení jsme v areálu realizovali řadu investic vedoucích k posílení restrukturalizace infrastruktury, ale i vnitřního a vnějšího vybavení budov.

Při naši práci těžíme z mnohaletých zkušeností získaných při provozování závodních týmů (www.csms.cz). Tyto zkušenosti přenášíme také do této oblasti naší činnosti a truck centrum se snažíme neustále zkvalitňovat. Toto centrum se postupně stává důležitou součástí systému služeb pro motoristy. Proto jsme se také spojili s firmami, které patří k nejlepším ve svém oboru a snažíme se jim v našich prostorách vytvářet co nejlepší podmínky pro jejich práci.

Věřím, že tato naše aktivita postupně zpříjemní život všem, kteří nás navštíví. Pokud budete mít dotazy či připomínky, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 171 971 nebo pište na e-mail lnenicka@matejovsky.cz, rádi Vám je zodpovíme.

Truck Centrum Matějovský - Hradec Králové